نکته و تست استعداد تحصیلی

با تدریس دکتر محمد وکیلی و استاد هوشمند مهدوی

نکته و تست زبان عمومی

با تدریس دکتر محمد وکیلی و استاد هوشمند مهدوی

6 ساعت فیلم آموزشی

تکنیک های رتبه ساز با فرمول دکتر وکیلی

کارگاه تندخوانی

مدرس دوره استاد محمد مهدی طاری

مشاوره اختصاصی با اساتید

(حضوری، آنلاین و یا تلفنی)

مجموعه سوالات دروس عمومی

(استعداد تحصیلی و زبان عمومی) همراه با پاسخ تشریحی

همین حالا درخواست خرید خود را آنلاین با تخفیف ویژه ثبت کنید.

کپسول دکتری

نکته و تست

همانطور که میدانید دروس عمومی (استعداد تحصیلی و زبان عمومی) نیز به اندازه دروس تخصصی در کنکور دکتری اهمیت دارند. یکی از دغدغه های داوطلبان در ماههای پایانی دروس عمومی می باشد. ما برای شما در کپسول دکتری 35 ساعت آموزش فشرده دروس عمومی قرار داده ایم. 20 ساعت استعداد تحصیلی با تدریس اساتید برند و صاحب سبک (جناب آقایان دکتر محمد وکیلی و استاد مهدوی) هر دوی این اساتید سابقه ای طولانی در درس استعداد تحصیلی کنکور دکتری دارند. علاوه بر آن 15 ساعت آموزش زبان عمومی کنکور دکتری با تدریس مدرس برتر جناب آقای دکتر خیرآبادی و آموزش نکات مهم این درس نیز جزو این بسته میباشد. بسیاری از دانشجویان این اساتید جزو رتبه های برتر کنکور دکتری بوده اند. با توجه به فرصت محدود تا کنکور دکتری این آموزش را برای شما در این پک قرار داده ایم.

6 ساعت فیلم آموزشی تکنیک های رتبه ساز با فرمول دکتر وکیلی

در تعاملاتی  که با خیلی از دانشجویان در ماه اخیر داشتیم خیلی از داوطلبان از استرس بیش از حد خود گلایه داشتند ، یا بعضی دانشجویان با توجه به شرایط کاری و عدم تونایی در مدیریت زمان امکان تمام کردن درس هایشان را نداشتند. بدین منظور یک دوره ویژه این داوطلبان تدارک دیده شده که علاوه بر مدیریت استرس و مدیریت زمان توانایی تمرکز هنگام مطالعه ر ا آمو زش داده و علاوه بر آن درباره ی روشهای مرور و جمع بندی نیز توضیح داده است. این فیلم در 6 ساعت تکنیک های رتبه ساز را به شما می آموزد. مدرس این تکنیک ها دکتر محمد وکیلی با سابقه چندین ساله و دهها دانشجوی رتبه برتر در کنکور دکتری است

تندخوانی

با توجه به زمان باقی مانده و حجم مطالب درسی زیاد خیلی از داوطلبان نیاز دارند که با سرعت و تمرکز بیشتر دروس عمومی و تخصصی خود را به پایان برسانند. به این منظور 9 ساعت فیلم آموزشی تندخوانی برای شما در نظر گرفته ایم که سرعت مطالعه و درک مطلب شما را بالاتر ببرد و همچنین تمرکز شما را جهت یادگیری و یادآوری بیشتر کند.

مطلع باشید از بین دو محصول تندخوانی و فیلم 6 ساعته تکنیکهای رتبه ساز میتوانید یکی از محصولات را انتخاب کنید.

مشاوره اختصاصی با اساتید (حضوری، آنلاین و یا تلفنی)

تنها 50 روز تا کنکور دکتری باقی مانده است. خیلی از داوطلبان دروس عمومی و تخصصی خود را به پایان رسانده اند و هم اکنون مشغول مرور و جمع بندی مطالب هستند. اما بعضی داوطلبان با توجه به شرایط شغلی و زندگی نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند که این مسیر را تا کنکور به بهترین شکل طی کنند. برای این منظور ما برای شما در کپسول دروس عمومی بخشی با عنوان مشاوره اختصاصی با اساتید در نظر گرفتیم. این مشاوره توسط 5 نفر از بهترین اساتید و مشاوران گروه آموزشی دکتر وکیلی انجام می شود. جناب آقایان دکتر وکیلی، دکتر خیرآبادی، استاد مهدوی که هر سه از اساتید بنام و با تجربه چندین ساله در زمینه کنکور دکتری هستند و خانم ها سرکارخانم قاسمی و سرکار خانم احمدی پاک که هر دو از رتبه های برتر کنکور دکتری و مشاورین کنکور دکتری هستد.

 

مجموعه سوالات دروس عمومی (استعداد تحصیلی و زبان عمومی) همراه با پاسخ تشریحی

علاوه بر فیلم آموزشی دروس عمومی صدها سوال دروس عمومی کنکور دکتری همراه با پاسخنامه تشریحی نیز در این پک برایتان در نظر گرفتیم که با نمونه سوالات آشنا شوید و با توجه به تحلیل اساتید یادبگیرید چطور چنین سوال هایی را با تکنیک های منحصر به فرد اساتید حل کنید.