ثبت‌نام

  • رمز عبور باید حداقل دوازده کاراکتر داشته باشد. برای قوی تر کردن آن ، از حروف بزرگ ، کوچک و اعداد و نمادهایی مانند ! "؟ $٪ ^ &) استفاده کنید

کلاس استعداد تحصیلی استاد وکیلی(ترم پاییز)

Admin bar avatarمدرس
نقد و بررسی
دوره های حضوری

کلاس استعداد تحصیلی استاد وکیلی(ترم پاییز)

ثبت نام کد ویژه پاییز استعداد تحصیلی شروع شد .

مدرس:استاد وکیلی (مدرس برند کشوری و مولف کتاب های پرفروش و محبوب استعداد تحصیلی)

30 ساعت کلاس همراه با 16 ساعت کارگاه نکته و تست همراه با امکان دسترسی به استاد و کلاس های رفع اشکال رایگان همزمان

شروع دوره :30 ام مهر ماه ۹۸

سه شنبه ها از ساعت 15 الی 20

محل برگزاری :دانشکده فیزیک دانشگاه تهران

تخفیفات روزشمار هستند

 

 

پی نوشت :

کلاس استعداد تحصیلی دکتری شامل 5 بخش اصلی است تمامی مفاهیم اصلی به صورت مشروح مورد بسط و توضیح قرار گرفته است :

درک مطلب: همانطور که مستحضر هستید درک مطلب در آزمونهای ورودی دکتری شامل متونی تخصصی است که با توجه به گروههای آزمایشی متفاوت به صورت تخصصی این متون مورد بحث قرار می گیرند در این کلاس با تکنیکهای مشروحی در حل انواع متون تخصصی بیان شده اند.

1- استدلال منطقی : این بخش که مختص تمامی گروهها به غیر از فنی مهندسی می باشد در قالب نکاتی کلیدی و مثالهای فراوان با حل های کاملا تشریحی به بحث درباره سوالات استدلال منطقی می پردازد.

2- تحلیلی: در این بخش که جدیدترین مبحث آزمونهای دکتری در درس استعداد تحصیلی است با بررسی تمامی نکات پایه ای چندقانونی به بحث و بررسی سوالات تحلیلی می پردازد.

3- کمیتی : سوالات کمیتی نیازمند بررسی همه جانبه سوالات پایه ای ریاضیاتی است در این بخش تمامی سوالات و نکات ریاضیات از پایه بررسی شده و در انتها به بررسی تستهای طبقه بندی شده پرداخته شده است.

4- تجسمی: مبحث تجسمی مختص گروه فنی مهندسی است که در این بخش از کلاس با بررسی تستهای نکته دار این مبحث مورد بررسی قرار گرفته شده است.

معرفی

برنامه درسی خالی است
Admin bar avatar
محمد وکیلی

برای مشاهده رزومه و اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کنید

0.0
0 امتیاز
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
#iguru_soc_icon_wrap_6005ecbd8d0a1 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6005ecbd8d0a1 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_6005ecbd8d0a1 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6005ecbd8d0a1 a:hover{ color: #ffffff; }