کنکور دکتری 1402 را با گروه آموزشی دکتر وکیلی فتح کن

گروه آموزشی دکتر وکیلی

گروه آموزشی دکتر وکیلی، با مدیریت دکتر محمد وکیلی یکی از با سابقه ترین اساتید حوزه هوش و استعداد تحصیلی و همچنین مشاور و مدرس با سابقه در حوزه ی آزمون دکترا و کارشناسی ارشد، با بهره گیری از اساتید و مدرسین به نام و صاحب سبک حوزه عمومی دوره دکتری وزارت علوم و بهداشت در سطح کشور در حال فعالیت است. تاکنون تمرکز گروه بر نیازهای عمومی داوطلبان آزمون دکتری شامل استعداد تحصیلی (GMAT)، زبان عمومی دکتری، مقاله نویسی، تندخوانی و پرورش حافظه، مشاوره و برنامه ریزی و همچنین کوچینگ  بوده است.

طرح های عمومی مورد نیاز داوطلبان هدفمند کنکور دکتری 1402

گروه آموزشی دکتر وکیلی ، با سابقه ی برگزاری ده­ها دوره­ موفق دروس عمومی ، در سال جاری ، طرح های زیر را برای بخش های عمومی کنکور دکتری در نظر گرفته است. این طرح ها شامل موارد مربوط به آزمون دکتری (مباحث عمومی مربوط به مشاوره، دروس عمومی) تا مصاحبه می شود. طرح های مجموعه دکتر وکیلی برای کنکور دکتری 1402 به شرح زیر است:

1- پک جامع زبان عمومی کنکور دکتری 1402:

درس زبان عمومی کنکور دکتری، درسی با ضریب پنهان است که به دلیل اهمیت بالای آن در قبولی داوطلبان و رتبه برتر شدن، به راحتی قابل چشم پوشی نیست. درس زبان عمومی می­تواند برای داوطلبان هدفمند سکوی پرتاب باشد. بنا به اهمیت و نقش پررنگ درس زبان، پک جامع درس زبان عمومی کنکور دکتری 1402، با تدریس دکتر خیرآبادی، برترین مدرس زبان عمومی در سطح کشور ارائه می شود که شامل موارد زیر میباشد : 

(پیش تدریس گرامر،فیلم تدریس لغات، تدریس بخش های سه گانه زبان شامل لغت، درک مطلب، گرامر، حل تست،رفع اشکال،جزوه،معرفی منبع جامع)

2- پک جامع استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1402

درس استعداد تحصیلی، یک درس مهارتی و تکنیکی است که با ضریب 1 و اهمیت ویژه در کنکور دکتری، برای قبولی یک اهرم موثر است. کسب درصد متوسط در این درس، با تمرین و حل تست های متنوع امکان پذیر میباشد. اساتید با تجربه مجموعه، دکتر محمد وکیلی و استاد هوشمند مهدوی، از مجرب ترین اساتید این درس در سطح کشور هستند، پک جامع استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1402 با تدریس این دو استاد ارائه خواهد شد. پک جامع استعداد، داوطلبان را از هر منبع دیگری برای تسلط به درس استعداد تحصیلی بی نیاز میکند.

3- طرح کوچینگ کنکور دکتری

برای تعداد محدودی داوطلب هدفمند با هدف رتبه شدن طراحی شده است. این طرح زیر نظر مستقیم دکتر وکیلی و خانم قاسمی، دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس اجرا می شود. طرح کوچینگ شامل جلسات مشاوره، وبینارهای آموزشی هر دو هفته یک بار، با موضوعات زیر ارائه می شود: 

(برنامه ریزی، مدیریت زمان، مدیریت استرس، ایجاد عادات کارآمد و اصلاح سبک زندگی، تمرکز و تندخوانی، مرور، خلاصه برداری و جمع بندی،تغذیه،آمادگی جسمانی، مدیریت دفترچه، مدیریت شرایط روحی، کارگاه مصاحبه، انتخاب رشته، تدوین پروپوزال، مقاله نویسی، مشاوره و کوچینگ گروهی و انفرادی، پشتیبانی روحی، راهنمایی کلی دروس تخصصی).

هر آنچه برای زبان عمومی نیاز داری
هرآنچه که برای کنکور نیاز داری
هر آنچه برای استعداد نیاز داری