ghavipanje2

مهندس آرش قوی پنجه از سال ۹۰ فعالیت خود را در مجموعه استعداد تحصیلی آغاز کرد و در حال حاضر در سمت مدیر اجرایی سایت مرجع استعداد تحصیلی در ایران به فعالیت می پردازد.
وی سابقه تدریس در آموزشگاه های ماهان، جهاد دانشگاهی تهران، سنجش ودانش، خانه مدیریت، مهستان، نو آوران، چتر دانش، خوارزمی، ابن یمین و گاما در تهران و آموزشگاه های نوین صدرای اصفهان، سنجش و دانش آمل و فناوری نوین قزوین در مقاطع ارشد و دکتری را در کارنامه دارد.
همچنین از سال ۹۱ تا کنون طراحی سوالات آزمون های آزمایشی آموزشگاه ماهان( در مقاطع ارشد و دکتری)  و همچنین طراحی آزمون های شرکت تعاونی سازمان سنجش کشور در سال ۹۳ تا کنون را بر عهده داشته است.
از مهندس قوی پنجه تا کنون کتاب GMAT ویژه کارشناسی ارشد، کتاب بانک آزمون GMAT و یک جلد کتاب با عنوان ریاضیات مقدماتی برای GMAT بر جای مانده است. وی در تالیف و ویرایش کتاب استعداد تحصیلی ویژه دکتری و مجموعه چهار جلدی پاسخنامه استعداد تحصیلی آزمون دکتری با آقایان وکیلی و مسیح خواه همکاری نموده است و در حال آماده سازی چند جلد کتاب دیگر در زمینه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی، هوش عمومی و آزمون های استخدامی کشوری است.